Symulator kabiny pasażerskiej

Symulator kabiny pasażerskiej to jedyny tego typu symulator w Polsce dający możliwość sprawdzenia swoich reakcji podczas lotu prawdziwym samolotem. Jeśli nigdy nie latałeś i odczuwasz lęk przed podrożą statkiem powietrznym- my pomożemy Ci pokonać Twoje obawy! Jest to idealne narzędzie przysposobienia dzieci do pierwszej przygody lotniczej i zapoznania z wnętrzem samolotu. Przyjdź do nas, żeby odbyć swój pierwszy lot (z możliwością opuszczenia pokładu w każdej chwili)!

Niniejszy symulator poza szkoleniem teoretycznym pozwala również na praktyczne zapoznanie się z zagadnieniami obsługi pasażerów i postępowania w sytuacjach awaryjnych oraz przećwiczenie różnych wariantów postępowania poprzez zasymulowanie prawdziwych wydarzeń. Odbycie takiej praktyki jest szczególnym atutem dla osób ubiegających się o pracę na stanowisku personelu pokładowego. Chcesz zostać członkiem cabin crew? Koniecznie musisz nas odwiedzić!

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z nami:

godziny otwarcia od 9:00 do 18:00 (7 dni w tygodniu)

telefon: +48 570 670 820

ul. Mechaniczna 13