Symulator Lotu

Idealny symulator dla wszystkich miłośników „małego lotnictwa” , kandydatów-pilotów i pilotów, którzy chcą szkolić swoje umiejętności. Może przeobrazić się w model:

- Cessna 172 RG – statek powietrzny jednosilnikowy z chowanym podwoziem oraz przestawianym śmigłem

- Piper Seneca III – samolot dwusilnikowy.

Na Symulatorze FNPT II można ustawiać różne warianty pogody: wielkość zachmurzenia, widzialność, podstawa chmur, prędkość i kierunek wiatru przy ziemi i na różnych wysokościach, turbulencje, oblodzenie, dzień, noc oraz wiele różnych symulowanych niesprawności przyrządów i pracy silnika. Posiada kolorowy system wizualizacji terenu i lotnisk komunikacyjnych całej Europy wyświetlany z trzech rzutników na ekranach.

Symulator posiada Certyfikację Kwalifikacji FSTD dla poziomu szkoleniowego urządzenia symulacji lotu FNPT II wydaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Każdy klient z zewnątrz może do nas przyjść i wykonać lot na naszym symulatorze po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Kontakt z nami:

godziny otwarcia od 9:00 do 18:00 (7 dni w tygodniu)

telefon: +48 570 670 820

ul. Mechaniczna 13